Отзывы о компании FormaKMВіктор Ц.25.12.2022 Нейтральноце більше осінній варіант! написано до -25, а в -7 нозі вже холодно!Владислав К.23.12.2022 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaна вид якісні та теплі.Тетяна С.23.12.2022 ОтличноДякую велике за взуття та оперативність, підійшло та сподобалося!Александр О.22.12.2022 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВіталій Ч.21.12.2022 ОтличноСергій Б.20.12.2022 ОтличноДенис Д.19.12.2022 ОтличноАлина Л.18.12.2022 ОтличноЕвгений Г.17.12.2022 ОтличноДуже гарне взуття!!!Андрій К.16.12.2022 Отлично
це більше осінній варіант! написано до -25, а в -7 нозі вже холодно!
на вид якісні та теплі.
Дякую велике за взуття та оперативність, підійшло та сподобалося!
Дуже гарне взуття!!!