Відгуки про компанію FormaKMВіктор Ц.25.12.2022 Нейтральноце більше осінній варіант! написано до -25, а в -7 нозі вже холодно!Владислав К.23.12.2022 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaна вид якісні та теплі.Тетяна С.23.12.2022 ВідмінноДякую велике за взуття та оперативність, підійшло та сподобалося!Александр О.22.12.2022 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВіталій Ч.21.12.2022 ВідмінноСергій Б.20.12.2022 ВідмінноДенис Д.19.12.2022 ВідмінноАлина Л.18.12.2022 ВідмінноЕвгений Г.17.12.2022 ВідмінноДуже гарне взуття!!!Андрій К.16.12.2022 Відмінно
це більше осінній варіант! написано до -25, а в -7 нозі вже холодно!
на вид якісні та теплі.
Дякую велике за взуття та оперативність, підійшло та сподобалося!
Дуже гарне взуття!!!