Дуже дякую! Швидко відреагували на замовлення, комунікація,розміри відповідають заявленим у сітці,швидко відправили. Дякую!
Алла Р.
Відмінно
Віталій Д.
Відмінно
Василь Г.
Відмінно
Замовив напівберці AK. Тест на міцність пройшли ще до того як отримав на пошті. Упаковка була ніби з під преса а берцям хоч би що. А головне зручні і теплі. Загалом рекомендую продавця і берці
Иванова Л.
Відмінно
Спасибо большое за быстрый ответ и помощь с выбором размера, отличное термо белье) рекомендую 🫶
Дуже дякую! Швидко відреагували на замовлення, комунікація,розміри відповідають заявленим у сітці,швидко відправили. Дякую!
Замовив напівберці AK. Тест на міцність пройшли ще до того як отримав на пошті. Упаковка була ніби з під преса а берцям хоч би що. А головне зручні і теплі. Загалом рекомендую продавця і берці
Спасибо большое за быстрый ответ и помощь с выбором размера, отличное термо белье) рекомендую 🫶